Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 24 sie 2019, o 07:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 maja 2019, o 12:09 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 272KM
Jak z umocowaniem fotelika nie mam poj臋cia, bo nigdy nie mia艂em.
Na pewno pokrowiec mo偶na podzieli膰, 偶eby by艂 na p贸艂 kanapy czy tam na 2/3 kanapy tylko.
Je偶eli nie chcesz dzieli膰 i mie膰 mat臋 na ca艂ych siedzeniach, mo偶na zamontowa膰 fotelik na mat臋 i w macie zrobi膰 dziury, 偶eby mocowanie fotelika przesz艂o. Tylko troch臋 pitolenia przy sprz膮taniu, bo za ka偶dym razem jak b臋dziesz chcia艂 艣ci膮gn膮膰 mat臋 do wytrzepania to b臋dziesz musia艂 r贸wnie偶 艣ci膮ga膰 najpierw fotelik.

Bardziej mia艂bym obawy do psa, kt贸ry siedzia艂by obok dziecka. W razie odpuka膰 wypadku, 偶eby nie uderzy艂 w dziecko.
Ja swojego labka mam przypi臋tego szelkami do isofixa, a i tak na zakr臋tach i rondach lata od drzwi do drzwi. Wi臋c szczerze jak mia艂bym dziecko to pies musia艂by siedzie膰 w baga偶niku albo na przednim siedzeniu pasa偶era.

1. Musisz zadzwoni膰 do swojego ASO, wsz臋dzie ceny mog膮 by膰 r贸偶ne. Ja osobi艣cie nie wiem, bo nie wymienia艂em, a przy 90tys. km sprzeda艂em.
2. Mi oleju nie bra艂 po dotarciu.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 23 maja 2019, o 13:28 

Imi臋: Andrzej
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2011, o 16:45
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Oleju nie bierze od wymiany do wymiany nie dolewam na miarce jest ubytek ale tylko do p贸艂 stanu zalecanego.
Obecnie mam przebieg 67 kkm
Klocki i tarcze jak ma by膰 oszcz臋dnie to w zaprzyja藕nionym warsztacie b臋dzie o 50% taniej ni偶 w ASO .

G贸ra

PostNapisane: 24 maja 2019, o 08:30 

Do艂膮czy艂(a): 21 maja 2019, o 17:43
@orlik bardzo trafna uwaga. Nie pomy艣la艂em w og贸le o tym. Zdecydowanie kombi!

Mi艂a odmiana b臋dzie na nie dolewanie oleju po a艂di co 300 km :)

G贸ra

PostNapisane: 24 maja 2019, o 17:05 

Do艂膮czy艂(a): 12 sty 2014, o 20:22
Samoch贸d: Superb III
W moim przypadku o kosztach cz臋艣ci eksploatacyjnych si臋 nie wypowiem bo ma pakiet 4 lata 120tys a klock贸w jeszcze nie mia艂em potrzeby rusza膰, a co do pobierania oleju to przed pierwszym przegl膮dem na 15 tys wiol kolo 1l ale po wymianie zu偶ycie jest praktycznie niezauwa偶alne i nie dolewam. W przysz艂y tygodniu b臋dzie wymiana po 17 tys i nadal stan si臋 utrzymuje ko艂o po艂owy, tak偶e zu偶ycie pomijalnie ma艂e.

G贸ra

PostNapisane: 24 maja 2019, o 18:47 

Do艂膮czy艂(a): 21 maja 2019, o 17:43
No nic jad臋 jutro obejrze膰 na zywo, przejecha膰 si臋. spr贸buj臋 zej艣膰 o 3k. Widz臋 opinie co do ceny r贸偶ne ale raczej akceptowalna ?

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: