[S3] F&L 2.0 TSI 190 Pomoc przy zakupie

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Majkel50
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2020, o 20:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Michal

[S3] F&L 2.0 TSI 190 Pomoc przy zakupie

Post autor: Majkel50 »

Cześć.
zastanawiam sie na zakupem superba zrobiłem wstępna konfiguracje natomiast z racji iż jest to mój pierwszy kontakt z skoda nie wiem czy nie które rzeczy maja sens ew czy może warto cos dobrać. Jeśli moglibyście drodzy forumowisze doradzić mi czy coś z rzeczy poniżej kóre wymienie nie ma sensu bądz warto cos do tego dobrac to dajcie znac:). I moze tak skoda uZYtkowana bedzie głownie w miescie na dystansie okoiło 20km, sporadyczne wyjazdy 1-2 razy w miesiacu od 200-300km i ze 2 razy do roku ok. 400-600.
SUPERB LIFTBACK L&K
2.0 TSI (190 KM) 140 kW 7-biegowa automatyczna DSG. Czy z ta jednostką są jakies problemy?
Błękit Lava metalizowany Czarne - czarna podsufitka, mało istotne chyba ale moze jakies problemy sa z nimi?
Pakiet COMFORT
Pakiet ŠKODA Premium Care 4 lata, do 160 000 km
LANE i SIDE ASSIST oraz REAR TRAFFIC ALERT, TRAFFIC JAM ASSIST, EMERGENCY ASSIST
Funkcja SmartLink+ z funkcją Media Command
Skórzana podgrzewana wielofunkcyjna kierownica dla DSG
Elektrycznie sterowane fotele z przodu, kierowcy z funkcją pamięciVIRTUAL COCKPIT - cyfrowy zestaw wskaźników
Dekor BEIGE BRUSHED 3D z oświetleniem Ambiente
Funkcja masażu dla elektrycznie sterowanego fotela kierowcy
Wentylowane fotele przednie dla wersji Laurin & Klement
Zapasowe koło stalowe dojazdowe
Bezdotykowe otwieranie i zamykanie elektrycznie sterowanej pokrywy bagażnika
Pakiet SIMPLY CLEVER
KESSY FULL bezkluczykowy system obsługi samochodu z alarmem (z funkcją SAFE)
Dywaniki gumowe i osłona tylnego tunelu
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: [S3] F&L 2.0 TSI 190 Pomoc przy zakupie

Post autor: MILeq »

Dorzuć webasto i będzie cacy :)
ODPOWIEDZ