Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 21 sie 2019, o 04:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 408 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 9 sie 2019, o 17:47 

Do艂膮czy艂(a): 21 sie 2018, o 05:16
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 200KM
Fot nie zrobi艂bym telefon mia艂em roz艂adowany Samochod na niemieckich blachach widzialem przed Auchanem w Piasecznie

Wys艂ane z mojego SM-G975F przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 9 sie 2019, o 23:32 

Imi臋: Patryk
Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2018, o 12:23
Moim skromnym zdaniem bialy wyglada fajnie w salonie....rozswietlony bimbalionem refleksow swietlnych z gory, kt贸ry wyglada prawie jak per艂owy. Na ulicy ten bialy wyglada jak zwykla sluzbowa fabia/rapid. Brakuje tylko okleiny z logo firmy polexsok. Po wizycie w salonie bylem 100% zdecydowany na bialy kolor. Po spotkaniu na ulicy bialego SLa bylem zaszokowany nijakoacia tej bieli. Osobiscie wybralem dragona. Ja nie zaluje. 呕ona nie byla przekonana...ale teraz nie wyobraza sobie innego koloru:-)

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

G贸ra

PostNapisane: 10 sie 2019, o 00:29 

Dragon fajny kolor.Moda wraca....

:)Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 10 sie 2019, o 07:03 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Aktualnie: 333km / 703nm
Hahaha... identyczna klasa zakupow膮... ci sami w艂a艣ciciele budki od telefon贸w kom贸rkowych je藕dzili kiedy艣 matizami a teraz jezdza superbami :D

#stayPremium :)

G贸ra

PostNapisane: 10 sie 2019, o 14:26 

Imi臋: Patryk
Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2018, o 12:23
glemo napisa艂(a):
Dragon fajny kolor.Moda wraca....

:)

:D

G贸ra

PostNapisane: 10 sie 2019, o 20:53 

Do艂膮czy艂(a): 21 mar 2019, o 11:16
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Aktualnie: b臋dzie 272 09.19
patrykj83 napisa艂(a):
Moim skromnym zdaniem bialy wyglada fajnie w salonie....rozswietlony bimbalionem refleksow swietlnych z gory, kt贸ry wyglada prawie jak per艂owy. Na ulicy ten bialy wyglada jak zwykla sluzbowa fabia/rapid. Brakuje tylko okleiny z logo firmy polexsok. Po wizycie w salonie bylem 100% zdecydowany na bialy kolor. Po spotkaniu na ulicy bialego SLa bylem zaszokowany nijakoacia tej bieli. Osobiscie wybralem dragona. Ja nie zaluje. 呕ona nie byla przekonana...ale teraz nie wyobraza sobie innego koloru:-)

Widzia艂em na 偶ywo (przedlifta) - jest OK. Bia艂y jak bia艂y, wa偶ne 偶eby mia艂 czarne akcenty ;)

Ja ju偶聽pisa艂em kilka razy 偶e mam problem z kolorami w Superbie sportline wi臋c bior臋聽bia艂y jako jedyny, kt贸ry mi pasuje i nie jest zbyt krzykliwy. Gdybym chcia艂 mie膰 auto widoczne z kilometra to bym pewnie wzi膮艂 dragona - cho膰聽on mi bardziej le偶y w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzega艂 mnie, 偶e mog臋 do艣膰 d艂ugo czeka膰 na napraw臋, bo nie jest to normalny kolor...

"Nowy" kolor Blue Race mo偶e by膰 fajny jak kto艣 lubi takie odcienie - niestety mi si臋 kojarzy z ta艅szymi i starszymi skodami... no i w dzie艅 wygl膮da troch臋 gorzej ni偶 wieczorem ;)

Obrazek
Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 11 sie 2019, o 01:27 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III 4x4
Aktualnie: 272KM
timanfaya napisa艂(a):
Gdybym chcia艂 mie膰 auto widoczne z kilometra to bym pewnie wzi膮艂 dragona - cho膰聽on mi bardziej le偶y w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzega艂 mnie, 偶e mog臋 do艣膰 d艂ugo czeka膰 na napraw臋, bo nie jest to normalny kolor...

Pierdo**艂 za przeproszeniem farmazony. Mia艂em malowany ca艂y nowy zderzak ostatnio, bo stary zderzak mia艂 przygod臋 z zaj膮cem i p臋k艂 zaczep. 呕adnego problemu nie by艂o z dobraniem lakieru. Wygl膮da wszystko jak fabryka.

G贸ra

PostNapisane: 11 sie 2019, o 08:58 

orlik napisa艂(a):
timanfaya napisa艂(a):
Gdybym chcia艂 mie膰 auto widoczne z kilometra to bym pewnie wzi膮艂 dragona - cho膰聽on mi bardziej le偶y w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzega艂 mnie, 偶e mog臋 do艣膰 d艂ugo czeka膰 na napraw臋, bo nie jest to normalny kolor...

Pierdo**艂 za przeproszeniem farmazony. Mia艂em malowany ca艂y nowy zderzak ostatnio, bo stary zderzak mia艂 przygod臋 z zaj膮cem i p臋k艂 zaczep. 呕adnego problemu nie by艂o z dobraniem lakieru. Wygl膮da wszystko jak fabryka.

Mo偶e tak by膰, cho膰 z drugiej strony dla niego dodatkowo p艂atny kolor = wi臋ksza mar偶a. Ja nie wiem, nie znam si臋 ;-)

G贸ra

PostNapisane: 11 sie 2019, o 12:19 

Nie kieruj si臋 logik膮 tym co m贸wi膮 w ASO (czy salonie) :)
Po strzale w zaj膮ca powiedzieli, 偶e tylko czarna kratka plastikowa do wymiany i ma艂a dodatkowa ch艂odnica, ca艂o艣膰 oszacowana do naprawy z cz臋艣ciami na nieca艂e 2 tysi膮ce i ju偶 mieli dzia艂a膰. Co艣 mnie tkn臋艂o i na moje 偶膮danie kaza艂em auto dok艂adnie sprawdzi膰 ze 艣ci膮gni臋ciem zderzaka. I tak wysz艂o, 偶e koszt naprawy wskoczy艂 do 7 tysi臋cy, bo si臋 okaza艂o, 偶e zaczep mocowania zderzaka pu艣ci艂 plus jakie艣 dodatkowe os艂onki i plastiki by艂y delikatnie p臋kni臋te wi臋c wymiana wszystkiego na nowe.

G贸ra

PostNapisane: 11 sie 2019, o 22:46 

W kwestii kolor贸w - dzi艣 mi聽艣mign膮艂 na 艣wiat艂ach SL w business greyu. Dalej uwa偶am, 偶e to ciekawa (cho膰 w PL nietypowa) i bardzo praktyczna kombinacja :)

Ni偶ej w wersji FL

Obrazek

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 12 sie 2019, o 14:11 

timanfaya napisa艂(a):
glemo napisa艂(a):
Panowie chcialbym wszystkich przeprosi膰 .....zam贸wi艂em samochod termin dzi艣 produkcyjny ustalony na 37 tydzie艅 a ja zmieni艂em kolor ....mia艂 by膰 szary quartz a b臋dzie bia艂y. Ca艂y tydzie艅 my艣la艂em szuka艂em fotek samochodu w necie A tu dzisiaj zobaczy艂em na 偶ywo bia艂y sportline na supernova 2020 rok robi wra偶enie. Na wszelki wypadek jeszcze raz pojecha艂em obejrze膰 sl w quartz. Quartz 艂adny ale bia艂y Moon 艂adniejszy. Na 偶ywo lepiej wygl膮da ni偶 na zdj臋ciach. Macie racj臋 czarny z bia艂ym lakierem robi wra偶enie

nie ma co przeprasza膰 :) pytanie... gdzie mo偶na taki ogl膮dn膮膰? :mrgreen:
jakie艣 foty? :)

swoj膮聽drog膮 wp艂yn臋艂o ci to na termin produkcji? Chyba nie powinno - ja zmienia艂em felgi 2 tyg temu i dalej wisi 36 (i chyba聽zmieni臋 ponownie, tym razem na supernovy)
Dzisiaj otrzymalem info termin 37 tydzie艅 nieaktualny. Zmiana koloru ma du偶y wp艂yw na harmonogram produkcji samchodu. Czekam na nowy

G贸ra

PostNapisane: 12 sie 2019, o 22:32 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Jak ktos ma przed lifta to Chi艅czycy juz maja listwe chromowan膮 :p

172,62 z艂 50%OFF | 1pc for SKODA superb 2016-2018 Trunk tailgate rear bumper Decorative strip
https://s.click.aliexpress.com/e/c51AveEc

Wys艂ane z mojego ONEPLUS A6003 przy u偶yciu Tapatalka

S3 Sportline White Moon 2.0TDI Kombi 190KM DSG7 4x4

G贸ra

PostNapisane: 13 sie 2019, o 03:02 

fuuuu :lol:

G贸ra

PostNapisane: 13 sie 2019, o 10:15 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Pi臋kne chyba za艂o偶e :lol: :lol: :lol:

G贸ra

PostNapisane: 13 sie 2019, o 11:32 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2016, o 17:24
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Ciekaw jestem czy tylne lampy podejda p&p....hmm

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 408 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: