Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 26 sie 2019, o 07:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 428 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 2 sie 2019, o 18:56 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2016, o 17:24
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Ja u siebie to wywali艂em zaraz po wyje藕dzie z ASO - a konkretnie przy nak艂adaniu pow艂oki ochronnej. Potem taki jeden 30`letni koksik z Wronek za mn膮 jecha艂 jak go pod firm臋 prowadzi艂em i pyta艂 na miejscu: " Co to za octavia?" :D

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 2 sie 2019, o 19:10 

Do艂膮czy艂(a): 21 sie 2018, o 05:16
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 200KM
Nowy superb robi wra偶enie

https://zapodaj.net/9e1c037cd6a03.jpg.html

Ciekawe jak sportline bedzie wygl膮da艂 bo L&K wow

G贸ra

PostNapisane: 2 sie 2019, o 20:04 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Aktualnie: 272KM
Obrazek

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 2 sie 2019, o 20:13 

Imi臋: Tomek
Do艂膮czy艂(a): 15 lip 2015, o 14:42
orlik napisa艂(a):
Obrazek

Obrazek

Widzia艂em ju偶 FL na 偶ywo i moim zdaniem ten faceliftingu wyszed艂 Skodzie znakomicie. Auto nabra艂o zadziorno艣ci, elegancji i jakby wskoczy艂o szczebel wy偶ej w "presti偶u" :shock:

G贸ra

PostNapisane: 2 sie 2019, o 20:27 

Do艂膮czy艂(a): 21 mar 2019, o 11:16
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Aktualnie: b臋dzie 272 09.19
zaczo napisa艂(a):
Widzia艂em ju偶 FL na 偶ywo i moim zdaniem ten faceliftingu wyszed艂 Skodzie znakomicie. Auto nabra艂o zadziorno艣ci, elegancji i jakby wskoczy艂o szczebel wy偶ej w "presti偶u" :shock:

Laurin w quartz greyu wygl膮da 艣wietnie. Mam nadziej臋, 偶e nie b臋d臋 偶a艂owa艂 swojego Sportlina :P

G贸ra

PostNapisane: 2 sie 2019, o 20:47 

Imi臋: Tomek
Do艂膮czy艂(a): 15 lip 2015, o 14:42
timanfaya napisa艂(a):
zaczo napisa艂(a):

Laurin w quartz greyu wygl膮da 艣wietnie. Mam nadziej臋, 偶e nie b臋d臋 偶a艂owa艂 swojego Sportlina :P

Ja tak偶e wybra艂em quartz tylko 偶e wersj臋 Style. W sumie opr贸cz felg (ja b臋d臋 mia艂 "jedynie" 17'') od L&K z zewn膮trz wi臋kszych r贸偶nic nie b臋dzie. Powiem wam szczerze, 偶e w pewnym momencie by艂em lekko niepewny co do s艂uszno艣ci wyboru tego koloru, bo ostatnimi czasy niemal co 3 auto jakie wychodzi od nas z fabryki jest w tym kolorze (m贸wi臋 tu nie tylko o Superbie ale i Kodiaqu, Karoqu i Seacie Ateca, bo te偶 go sk艂adamy w Kvasinach). Ale teraz jestem pewien 偶e to dobry wyb贸r bo wygl膮da wspaniale...a 偶e b臋dzie takich podobnych setki ...no c贸偶, przynajmniej nie b臋d臋 si臋 wyr贸偶ni艂 w t艂umie i s膮siad nie b臋dzie zazdro艣ci艂 :lol: ;)

G贸ra

PostNapisane: 2 sie 2019, o 21:08 

zaczo napisa艂(a):
timanfaya napisa艂(a):
zaczo napisa艂(a):

Ja tak偶e wybra艂em quartz tylko 偶e wersj臋 Style. W sumie opr贸cz felg (ja b臋d臋 mia艂 "jedynie" 17'') od L&K z zewn膮trz wi臋kszych r贸偶nic nie b臋dzie. Powiem wam szczerze, 偶e w pewnym momencie by艂em lekko niepewny co do s艂uszno艣ci wyboru tego koloru, bo ostatnimi czasy niemal co 3 auto jakie wychodzi od nas z fabryki jest w tym kolorze (m贸wi臋 tu nie tylko o Superbie ale i Kodiaqu, Karoqu i Seacie Ateca, bo te偶 go sk艂adamy w Kvasinach). Ale teraz jestem pewien 偶e to dobry wyb贸r bo wygl膮da wspaniale...a 偶e b臋dzie takich podobnych setki ...no c贸偶, przynajmniej nie b臋d臋 si臋 wyr贸偶ni艂 w t艂umie i s膮siad nie b臋dzie zazdro艣ci艂 :lol: ;)

Je艣li kto艣 nie chce si臋 wyr贸偶nia膰 to bardzo fajny kolor do chrom贸w. Ja bym osobi艣cie wzi膮艂 br膮z (mi si臋 podoba, cho膰聽wiem 偶e nie ka偶demu).

...no ale do sportline trzeba co艣 bardziej wyr贸偶niaj膮cego dodatki. Dalej 偶a艂uj臋, 偶e nie ma pomara艅czowego w SL :(

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 08:14 

Do艂膮czy艂(a): 6 lis 2011, o 12:32
Szukam porady:
1) Czy jest sens dop艂aca膰 do bluetooth premium? Bez tego pakietu chyba jest wbudowany zestaw g艂o艣nom贸wi膮cy? Czy da si臋 bez tego pakietu udost臋pnia膰 muzyk臋 z telefonu? Radio amundsen.
2) Pakiet ambiente - jakie艣 zalety poza bajeranckim wygl膮dem auta w nocy?
3) Nie mia艂em okazji pomaca膰 tapicerki materia艂owej w style. Jak j膮 oceniacie? W mojej Octavii 2 elegance oceniam jako tragiczn膮, nie przystaj膮c膮 do auta za ok. 90tys w chwili zakupu.

Samoch贸d z konfiguratora przekracza 160tys (2.0 TSI 140kw). Imo trzeba w pewnym momencie powiedzie膰 stop, to tylko auto :-)

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 08:50 

krzysn napisa艂(a):
Szukam porady:
1) Czy jest sens dop艂aca膰 do bluetooth premium? Bez tego pakietu chyba jest wbudowany zestaw g艂o艣nom贸wi膮cy? Czy da si臋 bez tego pakietu udost臋pnia膰 muzyk臋 z telefonu? Radio amundsen.
2) Pakiet ambiente - jakie艣 zalety poza bajeranckim wygl膮dem auta w nocy?
3) Nie mia艂em okazji pomaca膰 tapicerki materia艂owej w style. Jak j膮 oceniacie? W mojej Octavii 2 elegance oceniam jako tragiczn膮, nie przystaj膮c膮 do auta za ok. 90tys w chwili zakupu.

Samoch贸d z konfiguratora przekracza 160tys (2.0 TSI 140kw). Imo trzeba w pewnym momencie powiedzie膰 stop, to tylko auto :-)

1. Bluetooth masz w standardzie. Bluetooth Premium to zdaje si臋聽艂adowarka indukcyjna ze wzmocnionym sygna艂em i ew. rSIM w Columbusie. Jak dla mnie nie ma sensu (za takie pieni膮dze) skoro i tak b臋d臋 mia艂 telefon ca艂y czas podpi臋ty na kablu (CarPlay). Przy czym nie jestem handlowcem i nie wisz臋 ca艂y czas na telefonie, wi臋c kwestia ew. lepszego zasi臋gu jest dla mnie pomijalna.
2. U mnie jest to w standardzie (sportline) ale osobi艣cie bym tego nie bra艂 gdybym mia艂 p艂aci膰 (za swoje) :)

PS. Columbusa te偶聽nie ma (IMO) wi臋kszego sensu bra膰 jak masz za niego dop艂aca膰 kilka tysi臋cy wi臋cej, ni偶 za Amundsena (kt贸ry jest w pakiecie dla Style).

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 11:06 

Do艂膮czy艂(a): 7 kwi 2012, o 17:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Ad. 1
Ja mam w L&K zwyk艂y bluetooth i nic mi wi臋cej do szcz臋艣cia, w tym zakresie, nie potrzeba.
Ad. 2
Oczywi艣cie, 偶e nie zb臋dne to nie jest, ale wn臋trze po zmroku, prezentuje si臋 naprawd臋 艂adnie dzi臋ki tym paskom ledowym. Jak dla mnie do zastanowienia.

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 11:48 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Aktualnie: 272KM
2. Kwesia gustu, nie mia艂em teraz mam i wol臋 jednak mie膰.
3. Rozwa偶 dop艂acenie do alcantary o ile jest jeszcze dost臋pna.

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 14:37 

Do艂膮czy艂(a): 6 lis 2011, o 12:32
Alcantara to 5500, zbli偶am si臋 do 170 :-( Kupuj臋 auto prywatnie, nawet nie wyobra偶acie sobie, jak musia艂em urabia膰 偶on臋 ;-)
Ma kto艣 style ze standardow膮 tapicerk膮? Jakie wra偶enia, jak obicie foteli spisuje si臋 po d艂u偶szym czasie?

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 14:55 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Jak si臋 bud偶et nie spina, zapraszamy do salonu forda lub opla ;)

Kombinuj, 偶eby dorzuci膰 alcantar臋, warto.

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 15:10 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Negocjuj moze w ramahc rsbaty Alcantare dostsniesz inny komfort siedzienia.

Wys艂ane z mojego ONEPLUS A6003 przy u偶yciu Tapatalka

S3 Sportline White Moon 2.0TDI Kombi 190KM DSG7 4x4

G贸ra

PostNapisane: 5 sie 2019, o 20:21 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Aktualnie: 333km / 703nm
Nawet ja musz臋 si臋 przyzna膰 ze fajnie to auto wyglada po lifcie .
Niby minimalne zmiany ale pozytywne

#stayPremium :)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 428 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: