[S2] Jaki silnik!

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: rezon »

CLO27 A wywód wyglądał tak przekonująco, że już chciałem sprawdzać cenę ziemniaków ;) czy nie oszukujesz :D
Jak ktoś kupuje po raz pierwszy to może chcieć poznać realia, aby się nie zaskoczyć - jak mnie np. silnik T5 w Volvo. 2.0 benzyna, 245KM, AWD, automat - jeździło pięknie. Tylko zbiornik był jakiś taki mały, co chwilę musiałem tankować. Z trudem schodziłem poniżej 10l ;) i wymagało to dużej siły woli, a ja jestem słabego ducha :D Dlatego ostatecznie wygrał klekot ze znacznie większym zasięgiem.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: CLO27 »

;) tyz mam klekota przeca :lol: :mrgreen: :twisted:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4011
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: piramida »

Kuwa to co ja mam powiedzieć skoro średnie 98 RON to 14.5 litra. Człowiek się dziwi że wiecznie na debecie jak takie krocie zostawia na CPN
:lol:
Wychodzi na to że na paliwo przez 3 lata wydałem już blisko 50k zł :shock: a jak policzę raty leasingowe, ubezpieczenia, mody to zbliżamy się pod 300k zł :roll:
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: Enriquez »

na biednego nie trafiło w końcu...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: CLO27 »

piramida pisze:Kuwa to co ja mam powiedzieć skoro średnie 98 RON to 14.5 litra. Człowiek się dziwi że wiecznie na debecie jak takie krocie zostawia na CPN
:lol:
Wychodzi na to że na paliwo przez 3 lata wydałem już blisko 50k zł :shock: a jak policzę raty leasingowe, ubezpieczenia, mody to zbliżamy się pod 300k zł :roll:
:mrgreen: no to co dieta teraz tylko pozostała :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S2] Jaki silnik!

Post autor: Camillinhio »

piramida pisze:Kuwa to co ja mam powiedzieć skoro średnie 98 RON to 14.5 litra. Człowiek się dziwi że wiecznie na debecie jak takie krocie zostawia na CPN
:lol:
Wychodzi na to że na paliwo przez 3 lata wydałem już blisko 50k zł :shock: a jak policzę raty leasingowe, ubezpieczenia, mody to zbliżamy się pod 300k zł :roll:
50 k na paliwo w 3 lata? Z czym do ludzi? ;)

I tak możemy jeszcze przez parę tygodni debatować :P Jak ktoś jeździ trasy i robi rocznie 40 kkm+, to patrzy na diesla. Jak ktos jeździ mniej, albo ma porsche, kupuje benzynę. Proste :D
Obrazek
ODPOWIEDZ