Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 18 lip 2018, o 06:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 117 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 5 lip 2018, o 07:57 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Samoch贸d: Inny
Silnik: 2.0TDi SCW (240KM)
Orlik, 偶e raz na jaki艣 czas objedziesz auto, na kt贸re Ci臋 nie sta膰?

Dziwne maj膮 ludzie formy czerpania przyjemno艣ci :P

Obrazek

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 5 lip 2018, o 08:05 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Mnie to ju偶 nie bawi....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

呕ARTOWA艁EM :lol: :lol: :lol:

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 17:58 

Do艂膮czy艂(a): 4 lis 2011, o 12:57
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
kmink napisa艂(a):
Prawda jest taka, 偶e wielu sta膰 nawet i na RS6 ale ludzie maj膮 inne priorytety ;)

To jest w艂a艣nie definicja "nie sta膰". Ja np. kupuj臋 takie samochody (Superb i Octavia RS), 偶eby ich koszt nie powodowa艂 rozwa偶ania co jest wa偶niejszym priorytetem. I w pe艂ni si臋 zgadzam z twierdzeniem, 偶e du偶ej liczby os贸b nie sta膰 na A6. Je偶eli kto艣 zaczyna zastanawia膰 si臋 czy warto do艂o偶y膰 xxx tys., bo mo偶e znaczek i lepsze materia艂y nie s膮 warte tej kwoty to znaczy, 偶e go nie sta膰. Dla mnie definicja "sta膰" to "co艣 mi si臋 podoba, wi臋c id臋 to kupi膰 i nie zastanawiam si臋 czy przypadkiem nie mam w tej chwili wa偶niejszego priorytetu".

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 19:52 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2012, o 12:21
Aktualnie: 444PS/567Nm
R贸偶ne ludzie maj膮 priorytety w 偶yciu, jeden kupi skod臋 bo woli wyda膰 drugie tyle na remont domu lub zainwestuje w ziemi臋 a drugi mieszka w bloku i bierze kredyt na 8lat aby pokaza膰 si臋 przed s膮siadami i ledwo wi膮偶e koniec z ko艅cem, zna艂em kiedy艣 takiego go艣cia co kupowa艂 fury na wypasie a na paliwo i zim贸wki nie mia艂 ;-) Kolejna kwestia, wi臋kszo艣膰 wypasionych fur jest kosztem we firmie i aby w danym gronie p艂ywa膰 to trzeba nadawa膰 na podobnych falach st膮d kto艣 nie kupi na wypasie superba tylko A6 czy A8. Ale tm masz racj臋, skoro kto艣 kupuje skod臋 za 150k nie kupi audi za 400k

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 21:07 

Imi臋: Sebek
Do艂膮czy艂(a): 13 mar 2010, o 15:49
Silnik: Inny
ten co ma na A6 to zapewne ma dom kt贸ry nie wymaga remontu i ju偶 zainwestowa艂 w ziemi臋....punkt widzenia zale偶y od punktu siedzenia....dla jednego auto to oczko w g艂owie, dla innego 偶elazo co ma go transportowa膰....co komu potrzebne

"Jestem w tym wieku, 偶e milcz臋, gdy kto艣 pierdoli g艂upoty. Brakuje mi si艂 i czasu na walk臋 z idiotami"

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 21:28 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Te same gatki mam z iPhone - po co Ci iPhone jak mo偶esz sobie kupi膰 samsunga... A bo mam taki kaprys.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 21:32 

Imi臋: Sebek
Do艂膮czy艂(a): 13 mar 2010, o 15:49
Dok艂adnie, jeden ma Samsunga i jest happy, a drugi iPhona i te偶 si臋 cieszy

"Jestem w tym wieku, 偶e milcz臋, gdy kto艣 pierdoli g艂upoty. Brakuje mi si艂 i czasu na walk臋 z idiotami"

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 21:35 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Camillinhio napisa艂(a):
Orlik, 偶e raz na jaki艣 czas objedziesz auto, na kt贸re Ci臋 nie sta膰?

Dziwne maj膮 ludzie formy czerpania przyjemno艣ci :P

No maj膮, tak samo kupuj膮c passata :D

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 21:52 

Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2016, o 00:09
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Nieeeee, tylko nie samsung, szmelc na pot臋g臋.....

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 22:11 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Aktualnie: 333km / 703nm
s-e-b-e-b napisa艂(a):
Dok艂adnie, jeden ma Samsunga i jest happy, a drugi iPhona i ...
... i mu si臋 yebie :)

#stayPremium :)

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 22:30 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2012, o 12:21
Aktualnie: 444PS/567Nm
co jak co ale srajfon to jedyny m贸j telefon kt贸ry mnie nie wkurwia i nie lata艂 po 艣cianach, jest ze mn膮 ju偶 3 lata i ma si臋 dobrze tylko bateria ju偶 siada :mrgreen:

G贸ra

PostNapisane: 6 lip 2018, o 01:26 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
a ja kupi艂em srajmsunga s7 bo ma wszystko co ma mie膰 i ju偶 jest rozjeb...czy by艂by to ip czy sramsung9 tez by by艂 rozjeb...wiec wybieram tansze co spelnia me oczekiwania...
ps tak mam jeszcze piniondze cobym iphona kupi膰 m贸g艂.... :lol: :lol: :lol:

G贸ra

PostNapisane: 6 lip 2018, o 06:53 

Do艂膮czy艂(a): 7 kwi 2012, o 17:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Ludzie, ale macie spin臋 na to Audi. Cos mi si臋 wydaje 偶e niekt贸rzy na si艂臋 pr贸buj膮 uzasadnia膰 renom臋 marki i troch臋 lepsze materia艂y oraz wyko艅czenie duuuuuu偶o wy偶sz膮 cen膮. Nie b臋d臋 m贸wi艂 o sobie, ale z pewno艣ci膮 na tym forum jest sporo ludzi kt贸rych spokojnie sta膰 na zakup A6 z mocnym silnikiem i bogatej wersji tylko ... nie chc膮 na to wydawa膰 pieni臋dzy.
I wcale nie oznacza to 偶e kogo艣 na cos nie sta膰. Po prostu kto艣 mo偶e nie widzie膰 potrzeby wydawania wi臋kszych pieni臋dzy na cos, co w jego oczach zachowuje si臋 tak samo i spe艂nia te same kryteria co rzecz ta艅sza. Odnosz膮c to do wspomnianych wy偶ej telefon贸w. Mi jest naprawd臋 totalnie oboj臋tnie jaki mam telefon. Mam na to wywalone (ostatnio prze z6 lat mia艂em jakiego艣 Samsunga). Teraz mam Huawei bo takiego wybra艂a mi c贸rka mojej kobiety (jak to nastolatka si臋 na tym zna i tym pasjonuje). Oczywi艣cie m贸g艂bym kupi膰 I-phone i nie mia艂bym z tego tytu艂u w najmniejszy spos贸b rozwalanego bud偶etu, tylko ja NIE POTRZEBUJ臉 czego艣 co jest 3 razy dro偶sze a ma to samo i dzia艂a tak samo.
To samo z Audi.
Bawi臋 si臋 w testowanie aut. Rok temu mia艂em okazje testowa膰 Audi A4 2.0 TSI Sport Line 190 KM. Owszem samoch贸d jest bardzo przyjemny. 艢wietnie wykonany i ma bardzo dobry uk艂ad jezdny. Tylko 偶e to auto wen膮trz by艂o zatrwa偶aj膮co ma艂e. Baga偶nik r贸wnie偶 niewielki bo tylko 480 l. I teraz pytane czy to wszystko warte by艂o a偶 230 tys z艂 ?? Za auto kt贸re nie by艂o super wyposa偶one (nie mia艂o np. 艣wiate艂 typu matrix). Przecie偶 za te same pieni膮dze mo偶na mie膰 np. Kii臋 Stinger z 370 konnym silnikiem lub ...2 Skody Superb III 1.8 TSI (180 KM) Style - bo z takim wyposa偶eniem w S III mo偶na by por贸wna膰 to A4.
Teraz pytanie kto co woli. Ja osobi艣cie uwa偶am 偶e zakup takiego Audi to przep艂acanie. Bo cho膰 to A4 to faktycznie bardzo dobre auto (ale nie pozbawione wad), to nie warte a偶 tak du偶ych pieni臋dzy. Tym bardziej, 偶e jak podkre艣lam to w ka偶dym swoim te艣cie auta klasy premium, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, dlaczego auto klasy premium dostaje si臋 go艂e, a ka偶dy jeden dodatek kosztuje 3 x tyle co w markach bud偶etowych. Audi jest tu 艣wietnym przyk艂adam, bo za te same co np. w Skodzie czy Seacie czujniki cofania p艂aci si臋 w tej marce premium 2 razy tyle co w markach bud偶etowych tego samego koncernu (za ten sam produkt!!!).
Podsumowuj膮c. Ja naprawd臋 nie widz臋 sensu w kupowaniu czego艣 co jest lepsze o 1/3 ale jednocze艣nie 2 razy dro偶sze. Owszem mo偶na kupi膰 Jeansy za 3 tys z艂 tylko czy one s膮 10 razy bardziej wytrzyma艂e i lepsze od tych za 300 z艂? Szczerze w膮tpi臋. Ale je艣li kto艣 ma taki a nie inny kaprys, to prosz臋 bardzo. Mi nic do tego. Tylko nie ma po co dorabia膰 do tego teorii o bud偶etowym badziewiu i super jako艣ci premium.

G贸ra

PostNapisane: 6 lip 2018, o 08:38 

Do艂膮czy艂(a): 16 wrz 2015, o 15:09
Nie wiedzia艂em 偶e iphone to audi a samsung to skoda..
Moj note 4 ma 3 lata prawie i rozne rzeczy mu sie przydarzy艂y a 偶adnej rysy na ekranie i wszystko dzia艂a super.
No ale nie ma co por贸wnywa膰 serii note z jakimis a, j czy innym budzetowym badziewiem.

G贸ra

PostNapisane: 6 lip 2018, o 11:12 

Imi臋: leszek
Do艂膮czy艂(a): 18 wrz 2013, o 14:13
Aktualnie: 177KM
Big to odpowiedz prosz臋 na takie pytanie..
kupujesz w艂a艣nie nowe auto , masz na to przeznaczone do 300t艣 z艂 bo tyle sobie na to wygospodarowa艂e艣 i to jest lu藕na kasa tylko na to .
- dalej by艣 kupowa艂 auto za np. 120tys czy jednak by艣 se fundn膮艂 co艣 za np 250 ? marka auta oboj臋tna.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 117 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: