Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 19 wrz 2018, o 02:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 117 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 3 lip 2018, o 10:19 

Do艂膮czy艂(a): 15 wrz 2014, o 14:11
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Passat jest troch臋 lepiej wyciszony od S3, ale tymi tabelkami z r贸偶nych portali bym si臋 nie podpiera艂, ka偶dy pokazuje inne wyniki. Wystarczy pomiar pod silny wiatr, g艂o艣ne opony danego dnia i u danego egzemplarza i por贸wnanie mamy z d...ju偶 pomijam 偶e cz臋sto pomiar dotyczy auta z parku prasowego, a te potrafi膮 si臋 r贸偶ni膰 od tego co kupujemy, taka prawda :)

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 3 lip 2018, o 18:28 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Nowsze Superby s膮 cichsze od tych z pierwszego miotu, wi臋c mo偶e teraz si臋 to zr贸wna艂o z passatem. Passatem nie je藕dzi艂em, ale dwoma superbami (z pierwszego miotu i z 2017/2018) i by艂a r贸偶nica.

G贸ra

PostNapisane: 3 lip 2018, o 19:05 

Imi臋: Krzysztof
Do艂膮czy艂(a): 6 lip 2013, o 05:00
Ja mam MY 18 1.4. Nie jest g艂o艣niejszy od passata 1.8, kt贸rym te偶 cz臋sto je偶d偶臋. W B8 najgorsze s膮 szumy ze 艣rodkowego s艂upka, w superbie tego nie ma. Przyjemniej przez to jest w superbie. No i 1.5 litra 艣rednio mniej na 100 przy tych samych prawie osi膮gach...

G贸ra

PostNapisane: 3 lip 2018, o 20:02 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
orlik napisa艂(a):
Nowsze Superby s膮 cichsze od tych z pierwszego miotu, wi臋c mo偶e teraz si臋 to zr贸wna艂o z passatem. Passatem nie je藕dzi艂em, ale dwoma superbami (z pierwszego miotu i z 2017/2018) i by艂a r贸偶nica.

Potwierdzam

G贸ra

PostNapisane: 3 lip 2018, o 20:23 

Do艂膮czy艂(a): 15 wrz 2014, o 14:11
A nowsze MY18 z 30-toma kg mat wyg艂uszaj膮cych s膮 ju偶 naprawd臋 ciche :P , ja nie nierzakam :)

G贸ra

PostNapisane: 3 lip 2018, o 20:34 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
whity napisa艂(a):
Enriquez napisa艂(a):
Dosta艂 audi i my艣li, 偶e jest presti偶owy :)
nic nie poradz臋 :)
Bedziemy wsp贸艂czu膰:/

Wys艂ane z mojego SM-G930F przy u偶yciu Tapatalka

Sprzedam:
Oferty na OLX

G贸ra

PostNapisane: 3 lip 2018, o 20:40 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Aktualnie: 333km / 703nm
Dzieki

#stayPremium :)

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 08:35 

Imi臋: leszek
Do艂膮czy艂(a): 18 wrz 2013, o 14:13
Aktualnie: 177KM
dzisiaj by艂 u mnie ten kolega co wzi膮艂 teraz t膮 czarn膮 a6 . niestety przyjecha艂 swoim starym passatem.
porozmawiali艣my troszk臋 , audi odebra艂 w czwartek , poje藕dzi艂 sobie ju偶 troszk臋 , m贸wi 偶e pi臋kny w贸z , bardzo komfortowy , szybki.. . do por贸wnania ma nowego paska siostry , kilkana艣cie jazd superbami i innymi autami z lekko wy偶szej p贸艂ki.. . ostatnie 11 lat przej藕dzi艂 paskiem 170tdi/dsg w highlinie .
fajny spokojny facet kt贸ry powoli przez 20 lat si臋 powoli dorabia..
m贸wi艂em mu o dyskusji na forum na temat a6 , 偶e jest wielu koleg贸w kt贸rzy nie widz膮 r贸偶nicy mi臋dzy superbem , passatem i a6 . 偶e nie kupili by a6 bo to to samo i po co przep艂aca膰 itd. ...
kolega u艣miechn膮艂 si臋 , powiedzia艂 偶e ich rozumie... ;)
ale powiedzia艂 te偶 偶e prawda jest taka , oczywi艣cie nikogo nie obra偶aj膮c i nikomu nic nie ujmuj膮c , 偶e po prostu przynajmniej 90% tych os贸b po prostu nie sta膰 na tak drogie auto , i niema tu znaczenia marka , czy to a6 , mercedes czy infiniti..
no a 偶e jako艣 trzeba sobie to umie膰 wyt艂umaczy膰 to cz臋sto wymy艣la si臋 pasuj膮ce teorie ...a to jest w 偶yciu najwa偶niejsze... , w艂asne dobre samopoczucie :D
i mi si臋 te偶 tak wydaje..

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 14:07 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Moim zdaniem kwestia tylko jednego...jezeli co艣 jest dla ciebie wystarczaj膮co dobre to nie docenisz czego艣 tr膮che lepszego zw艂aszcza gdy lepsze jest dro偶sze...jakby by艂a r贸偶nica bardziej wyra藕na ludzie by nie mieli jak tej ideologi dorobi膰 a tak mamy co mamy :p

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 21:32 

Imi臋: Grzesiek
Do艂膮czy艂(a): 14 mar 2018, o 15:10
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
leszekmw napisa艂(a):
ale powiedzia艂 te偶 偶e prawda jest taka , oczywi艣cie nikogo nie obra偶aj膮c i nikomu nic nie ujmuj膮c , 偶e po prostu przynajmniej 90% tych os贸b po prostu nie sta膰 na tak drogie auto , i niema tu znaczenia marka , czy to a6 , mercedes czy infiniti..
no a 偶e jako艣 trzeba sobie to umie膰 wyt艂umaczy膰 to cz臋sto wymy艣la si臋 pasuj膮ce teorie ...a to jest w 偶yciu najwa偶niejsze... , w艂asne dobre samopoczucie :D
i mi si臋 te偶 tak wydaje..

Prawda jest taka, 偶e wielu sta膰 nawet i na RS6 ale ludzie maj膮 inne priorytety ;)
To co daje SIII w cenie jak膮 za niego zap艂aci艂em jest dla mnie super, pewnie gdybym mia艂 dro偶sze samochody to by艂o by jeszcze bardziej super tylko mi to jest NIEPOTRZEBNE.
Pomi臋dzy SIII, a A6 jest r贸偶nica i nigdzie nie napisa艂em, 偶e jej nie ma ale dla mnie nie jest ona warta...albo inaczej...szkoda mi na ni膮 60k, czy na C8 pewnie z 80k wi臋cej bo takich luks贸w nie potrzebuj臋 i tyle.
A B8...jak kto艣 dop艂aca 30k do B8 to ju偶 lepiej niech dop艂aci kolejne 30k i kupi A6, bo mi臋dzy SIII, a B8 ja r贸偶nicy za du偶ej nie widz臋(pomijam design etc.).
Druga sprawa, to jest to lu藕na dyskusja i ka偶dy ma prawo do swojej indywidualnej oceny i opinii ;)

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 21:57 

Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2012, o 12:21
Aktualnie: 444PS/567Nm
Ja r贸wnoczesnie leasinguje dwa nowe samochody, skod臋 i iveco, warto艣膰 obu to ponad 300k wi臋c to nie tak do ko艅ca 偶e jak kto艣 je藕dzi skod膮 to nie sta膰 go na audi ;-) Tak jak kmink pisze, nie ka偶dy ma parcie by膰 premium i lansowac si臋 po dzielnicy ale rozumi臋 te偶 takich go艣ci co kupuj膮 mark臋 premium bo obracaj膮c si臋 w pewnych kr臋gach po prostu trzeba byc premium i tyle. Na koniec w kwestii premium, dzisiaj na opolskiej spotka艂em takiego jednego pana co siedzia艂 w premium czyli w jaguarze, nie wiem kt贸ry to by艂 model bo ciemno ale kabrio z V8 pod mask膮, dosta艂 takie baty z 3 razy 偶e a偶 mi si臋 go zrobi艂o 偶al wi臋c musia艂em mu zepsu膰 wiecz贸r :mrgreen:

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 22:57 

piramida napisa艂(a):
Ja r贸wnoczesnie leasinguje dwa nowe samochody, skod臋 i iveco, warto艣膰 obu to ponad 300k
na podatawowr a6 by moze wystarczy艂o z 2.0 tdi :)

piramida napisa艂(a):
Dosta艂 takie baty z 3 razy 偶e a偶 mi si臋 go zrobi艂o 偶al wi臋c musia艂em mu zepsu膰 wiecz贸r :mrgreen:
czyli skoda jest the best :)

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 22:59 

*podstawowy

G贸ra

PostNapisane: 4 lip 2018, o 23:13 

Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2012, o 12:21
Aktualnie: 444PS/567Nm
leasing skody sie ko艅czy, iveco za dwa lata wi臋c jakby jeszcze przerzuci膰 艣rodki z podatk贸w na kolejny leasing to mo偶e by na jakiego艣 RSa wystarczy艂o :lol:

P.S. to ju偶 wiesz dlaczego nie kupuje si臋 A6 za 300k skoro to nadal dychawiczny klekot tylko za po艂ow臋 tej kwoty skod臋? :mrgreen:

G贸ra

PostNapisane: 5 lip 2018, o 02:00 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
piramida napisa艂(a):
bo ciemno ale kabrio z V8 pod mask膮, dosta艂 takie baty z 3 razy 偶e a偶 mi si臋 go zrobi艂o 偶al wi臋c musia艂em mu zepsu膰 wiecz贸r :mrgreen:

I to w艂a艣nie jest zajebiste w tym wszystkim 8-)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 117 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: