[S2] Suberb 3.6 4x4 DSG- prosba o pomoc w ocenie

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
kaltus
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:25
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Lokalizacja: Szczecin

[S2] Suberb 3.6 4x4 DSG- prosba o pomoc w ocenie

Post autor: kaltus »

Witam,
Prosze o pomoc w ocenie superba.
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... zR6z7.html

Znalazlem takie ogloszenie ale poniewaz to nie moje rejony nie bede sie bujal 300km x2 zeby obejrzec wyklepany przystanek autobusowy, dziekuje- bylem kiedys w komisie w Gnieznie, obejrzalem czteroslad :shock: i wrocilem. Szkoda mi czasu na bezsensowne jezdzenie po kraju. Ciekawe "samochody" (troche naduzywam tego slowa) mozna tez wyszukac w okolicach Gorzowa.

Pytanie:
Czy ktos moze widzial to autko? A moze nawet ktos na forum nim jezdzi?
Co o nim sadzicie? Warto? A moze sobie odpusic?
Czy cos rzuca sie w oczy? np ze zderzak jest jest z innego roku niz kierownica? <--(to tylko przyklad)
Nie mowie ze prezentowane ogloszenie jest dobre/zle - tego wlasnie nie wiem. Nie znam sie. Obecne auto kupilem od rodziny wiec nie bawilem sie w zadne sprawdzanie, ogladanie. Wszystko dzialalo i dziala nadal bez zarzutu.

Obecnie poruszam sie 1,8tsi 160KM(nie wiem jaki jest kod silnika itp) i moje serwisowanie sprowadza sie do tankowania, wymiany elementow eksploatacyjnych i koniec. Nie dolewam oleju, nie chipuje, nie tuninguje. Pakuje wozek, rowerek, inne dzieciece duperele i w droge. Poniewaz tych klamotow jest coraz wiecej dlatego potrzebuje kombi. 3.6l bo lubie szybko, chce miec dsg i 4x4. To nie podlega dyskusji. Nie chce diesla-za malo km rocznie.

Prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2018, o 10:46 przez kaltus, łącznie zmieniany 1 raz.
Wosho
Posty: 118
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 15:09
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S3] Suberb 3.6 4x4 DSG- prosba o pomoc w ocenie

Post autor: Wosho »

To s2, nie s3.
kaltus
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:25
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Lokalizacja: Szczecin

Re: [S2] Suberb 3.6 4x4 DSG- prosba o pomoc w ocenie

Post autor: kaltus »

dzieki, zmienilem
ODPOWIEDZ