[s2] prośba o opinię dot Superb 2 1.9 105KM

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Muraś
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2018, o 09:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

[s2] prośba o opinię dot Superb 2 1.9 105KM

Post autor: Muraś »

Witam.
Obecnie noszę się z zamiarem zmiany auta - przyznam, że bardzo spodobała mi się sylwetka Skody Superb 2.
Chcę kupić diesla, którym będę przemieszczał się codziennie do pracy ( ok 15 km w jedną stronę ), nie potrzebuję też wielkiej mocy silnika.
Znalazłem w internecie takie oto ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... ArdxY.html

Z uwagi na fakt, iż nigdy wcześniej nie byłem szczęśliwym użytkownikiem pojazdu tej marki, to bardzo proszę o pomoc i opinie przy zakupie tego autka..
Dla mnie zastanawiający jest stosunkowo mały przebieg samochodu - niespełna 160.000 przy aucie z 2009 roku...
Posiadam również podany przez sprzedającego nr VIN auta, jednak gdy chciałem sprawdzić historię pojzdu w serwisie Skody w moim mieście, to usłyszałem, że opłata wynosi 100 zł + pisemna zgoda właściciela......

Stąd pytanie - czy autko to warte jest uwagi?
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc/podpowiedź.
Awatar użytkownika
twrdxy
Posty: 227
Rejestracja: 21 sty 2018, o 20:38
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Aktualnie: 305/600
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WAW

Re: [s2] prośba o opinię dot Superb 2 1.9 105KM

Post autor: twrdxy »

golas, stan licznika podejrzany... silnik straszny klekot... ale mało pali mimo 5-stopniowej skrzyni ;) Ktoś na forum pracujący w salonie Skoda się znajdzie na pewno. Jak nie tu to pytaj na grupie na fb :)
jest: V70 Inscription MY16
był: Kur złoty - S3 TSI 280 KM
...i parę innych po drodze
Awatar użytkownika
Doniec
Posty: 212
Rejestracja: 12 sie 2015, o 20:00
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [s2] prośba o opinię dot Superb 2 1.9 105KM

Post autor: Doniec »

Wystarczy wejść na allegro i kupić sprawdzenie po nr VIN. Jak tak robiłem jak szukałem auta, przynajmniej zaoszczędzisz czasu.
Co do auta może i gola ale jak nie potrzebujesz więcej, to po co więcej. Silnik z tego co pamiętam był chwalony za prostotę, ale głowy nie dam bo nigdy nie szukałem aut z tak mała mocą przy takiej budzie (101KM w Vectrze starczyło mi na całe zycie).

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ