Śmietnik osobisty

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

No to właśnie już się o ciebie zacząłem martwić :p
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Zgred
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2017, o 18:16
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Zgred »

CLO27 pisze:
Zgred pisze:
kamracik pisze:Clo, przez dzień sobie odpocznie od forum.

@Clo, naprawdę wycieczki osobiste ostatnio przesłaniają merytorykę Twoich postów.
Największa zmorą każdego forum dyskusyjnego są osoby, które nic nie wnoszą, ale muszą w każdym wątku coś napisać, byle zostawić ślad po sobie. Niepotrzebnie podświetla wątki, ludzie zniechęcają się do dyskusji. Ale niestety ciężko walczyć z przypadłościami takich osób, często ban nie pomaga, bo wraca w nowym wcieleniu.
Licze jednak, że znajdę tutaj spokój, ciekawe towarzystwo i merytoryczne dyskusje. Jak będę chciał pisać kocopoły, to poszukam działu "hajdpark".
Pozdrawiam.
No rzeczywiście twoje posty wniosły tyle do tematu że żal mi cie....no chyba że twoim celem było sie pochylić wątpliwymi umiejetnosciami matematycznymi....zobacz wogole co to za wątek a potem się wypowiadaj na temat hehehe...
Chłopcze, przypominam Ci, że to Ty wczoraj odpoczywałeś, nie ja. Następnym razem pomyśl 3 raz zanim wyskoczysz z epitetami, które nawiasem mówiąc będę pamiętał, gdy pojawię się na zlocie.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Proszę o spokój bo się posypią bany. Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Zgred
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2017, o 18:16
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Zgred »

Enriquez pisze:Proszę o spokój bo się posypią bany. Dziękuję za uwagę.
Ale za co straszysz mnie banem? Czy ja kogoś obrażam? Grzecznie prosiłem kolegę, żeby wycieczki osobiste sobie darował. Nie posłuchał. Rozumiem faworyzowanie starych wyjadaczy, ale to nie znaczy, że im wszystko wolno.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Uwaga dotyczy wszystkich. Wątek zostanie oczyszczony i ma nie być więcej pyskówek.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Tom-Tdi »

Zgred pisze:
Chłopcze, przypominam Ci, że to Ty wczoraj odpoczywałeś, nie ja. Następnym razem pomyśl 3 raz zanim wyskoczysz z epitetami, które nawiasem mówiąc będę pamiętał, gdy pojawię się na zlocie.
Już tu kilku było takich co na forum się mało nie pozabijali, a na zlocie największe "frendy" byli jak się ponapijali, ba - nawet może i ze sobą w łóżku spali (niestety nie byłem to nie mogę potwierdzić) :?
Zablokowany