Filmy i jutuby

Tematy nie związane z Superbem
Duracell
Posty: 124
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 14:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Śląsk

Filmy i jutuby

Post autor: Duracell »

Pytanie o techniczne aspekty filmów!

Pewnie kilku z Was się nie ucieszy, ale przesycone już grono youtuberów wymądrzających się ględzneiem o samochodach powiększyło się o kolejnego mądrale xd

Ja akurat zamiast w stronę schematu autocentrum wolałbym pójść w stronę bardziej w stronę vloga, w przyszłości może trochę bardziej rozrywkowego... a w jeszcze dalszej przyszłości idącego bardziej w stronę akcji i lekko sfabularyzowanych odcinków, bo sama koncepcja kanału wywodzi się z mojej ogromnej chęci rozwijania się w tworzeniu filmów :)
Ale żeby do tego dojść to od czegoś trzeba zacząć. No, i tym samym na youtubie pojawił się mój pierwszy filmik w którym wykorzystałem sporo nowego sprzętu. Od strony merytorycznej może czasami brzmieć zbyt pozytywnie, bo nie mogę za bardzo zniechęcić do siebie dealera kiedy sam jeszcze nie mam żadnej widowni xd

I kończę wiadomość pytaniem do Was - czy ktoś zajmował się mniej lub bardziej obróbką filmów? Czy oglądając ten film coś szczególnego negatywnie rzuca się w oczy? Jak z odbiorem takiego filmu, czy coś według Was powinno się zmienić, coś dobrze by było poprawić, nad czymś bardziej popracować?

Jeśli nic się tu nie zmieniło to znam charakterystykę tego forum, ale preferowałbym (czyt.: byłbym naprawdę mega wdzięczny! ;) za...) konstruktywną krytykę i poważne podzielenie się swoimi spostrzeżeniami :lol:

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=mNFD8aufduM

Z góry wielkie dzięki osobom, które zechcą poświęcić kilka chwil żeby przejrzeć ten filmik i podzielić się swoimi wrażeniami! :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Filmy i jutuby

Post autor: whity »

To moze ja zacznę :)

Przyznaje ze oglądałem tylko pierwsze 7 min... nie z tego podowu ze nudnie mowisz, tylko z tego powodu ze te auto mnie nie interesuje. Jedynie co mi wpadło w oko, to cos co trudno zmienić.... twój głos, jest troche taki okrzykliwy... niewiem jak to opisać. Zaczni pic i palić ;)
Ale do wszystkiego człowiek sie przyzwyczai wiec luz i wiecej odwagi na negatywne punkty danego samochodu :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Duracell
Posty: 124
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 14:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Duracell »

Wielkie dzięki za konkretną odpowiedź! :)
No własny głos może mi być rzeczywiście trochę ciężko zmienić :lol: ale nie pierwszy zwracasz uwagę że nadaję na trochę wysokich częstotliwościach... Coś czuję że chęć poprawy produkcji skończy się moim alkoholizmem :lol:

Niemniej jeszcze raz wielkie dzięki za to że trochę zobaczyłeś i podzieliłeś się wrażeniami! Jak dorobię się trochę większej widowni to i łatwiej będzie o jakieś sensowniejsze samochody do testów :D
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Camillinhio »

Montaż, ujęcia, całkiem spoko. Muzyka zbyt agresywna, podobnie niestety Twój głos. Radiowcem nie będziesz, narratorem raczej też nie...
Obrazek
Duracell
Posty: 124
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 14:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Duracell »

No to hops, po pierwszą flaszeczkę :lol:

Dzięki za chęć obejrzenia i odpowiedź! :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Enriquez »

Może trochę wolniej mów. No i ten wysoki ton - przecież to się da bez problemu opanować. Poćwicz sobie jak mówi Zachar. Spokojnie, bez pośpiechu, na niższych częstotliwościach.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Duracell
Posty: 124
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 14:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Duracell »

Oglądam to sobie x-nasty raz i dopiero pierwszy raz na to zwróciłem uwagę.. Wy serio macie rację że ja zaciągam pod wyższe częstotliwości :shock:
Że sam siła rzeczy jestem przyzwyczajony do swojego głosu to na to nie zwróciłem uwagi

Ale kurcze, to teraz mam problem - lepiej tak jak teraz czy czytac lektora bez modulacji głosem ryzykując że materiał będzie wydawał się trochę bardziej... Żmudny, Nudny, trudny w odbiorze?
Które to mniejsze zło? :D
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Filmy i jutuby

Post autor: orlik »

Fajnie, mi się podoba ;)
Duracell
Posty: 124
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 14:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy i jutuby

Post autor: Duracell »

Wieeelkie dzięki! :)
hania77
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2018, o 14:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)

Re: Filmy i jutuby

Post autor: hania77 »

Na yt można tak wiele znaleźć że brakuje dnia czasami :D
ODPOWIEDZ